TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. EMEKLİ VE YARDIM SANDIĞI VAKFI
Eczane Uygulaması Kullanım Kılavuzu

1. GİRİŞ

Sayın Eczacı,

TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. EMEKLİ VE YARDIM SANDIĞI VAKFI SAĞLIK PROVİZYON SİSTEMİ Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı çalışan ve emekli'lerinin eczanelerde işlem gören reçetelerinin elektronik ortamda provizyon almasını sağlamak amacı ile geliştirilmiştir.

TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. EMEKLİ VE YARDIM SANDIĞI VAKFI SAĞLIK PROVİZYON SİSTEMİ Türkiye Garanti Bankası A.Ş ile anlaşması bulunan eczanelerin reçete provizyon işlemlerini elektronik ortamda yapabilmesini sağlayan bir provizyon sistemidir; bir onay sistemi değildir.

TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. EMEKLİ VE YARDIM SANDIĞI VAKFI SAĞLIK PROVİZYON SİSTEMİ Türkiye Garanti Bankası A.Ş Özel ve Genel Şartlarına uygun şeklilde hazırlanmıştır. Sistem eczacının girdiği reçetenin bu esaslara uygun olup olmadığını kontrol ederek eczacıyı bilgilendirir, işlem hızını arttırır, reçetelerin takibini kolaylaştırır.

TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. EMEKLİ VE YARDIM SANDIĞI VAKFI SAĞLIK PROVİZYON SİSTEMİ Windows tabanlı internet üzerinden çalışan tek merkezli bir yapıya sahiptir. Sistemi eczanenizde çalıştırabilmek için bir adet standart bilgisayar, yazıcı, internet bağlantınız ve bilgisayarınızda minimum Windows 95 ve Internet Explorer 5.5 olması yeterlidir. Eczanenizde bulunan mevcut bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemeniz gerekmez, tüm güncellemeler merkezden yapılır.

Bu kullanım kılavuzu eczanenizde bulunan mevcut donanımınızda sistemi nasıl çalıştıracağınız ve nasıl kullanacağınız konularında size yardımcı olmak amacı ile hazırlanmıştır. TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. EMEKLİ VE YARDIM SANDIĞI VAKFI SAĞLIK PROVİZYON SİSTEMİ gelişmelere sürekli açık olduğundan yardımcı kılavuzun güncellenmiş son halini ve değişiklikleri sistemin internet sitesinden takip edebilirsiniz.


  1. GİRİŞ
  2. SİSTEMİN İLK KURULUMU
  3. SİSTEME GİRİŞ
  4. REÇETE GİRİŞ
  5. REÇETE İŞLEMLERİ
  6. FATURA İŞLEMLERİ
  7. İLAÇ BİLGİSİ
  8. KULLANICI AYARLARI
  9. ÇIKIŞ

Bu sayfalar MS Internet Explorer 5.5 ve üstü tarayıcılar ile 800x600 ve üstü çözünürlüklerde kullanılabilir.
Windows 98 ve üstü sistemlerin Internet Explorer 6.0 güncellemesi için tıklayınız.